AlePatent!

Genialnie proste, po prostu genialne

Prawdziwie etyczna firma, która jest dystrybutorem, importerem, właścicielem i operatorem innowacyjnych marek, które oferują proste, wysokiej jakości produkty w dobrej cenie, które stale ekscytują i angażują konsumentów.

Oglądnij nasze produkty

AlePatent!

Kiedy to zobaczysz, to na pewno w Twojej głowie zaświeci się neon – Ale patent!

Żyjemy w czasach, w których wiele rzeczy stało się łatwo dostępnych. Wcześniej były nieosiągalnym marzeniem, a teraz wystarczy kilka razy kliknąć myszką i zrobić przelew. Herbata z drugiego końca świata? Papier ryżowy do decoupage prosto z Chin? Oryginalne perfumy z Francji? Gazety wydawane lokalnie, gdzieś po drugiej stronie globu? To wszystko możesz zamówić w kilka chwil. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że coraz mniej rzeczy nas zaskakuje albo sprawia nam frajdę. A zrobienie komuś zachwycającego i równocześnie praktycznego prezentu jest prawie niemożliwe. W końcu obdarowana osoba najprawdopodobniej bez większego wysiłku mogła sama sobie zafundować taką samą niespodziankę. Właśnie dlatego ważne stały się rozwiązania, które zaskakują. Przedmioty, które sprawiają, że masz ochotę krzyknąć: „niezły patent!”. I wiesz co? Zebraliśmy je dla Ciebie w jednym miejscu. AlePatent to dom produktów, które są super rozwiązaniami. Takimi, które mogą podnieść jakość Twojego życia, jego komfort i przy okazji też świetnie się prezentują.

Kopalnia pomysłów na prezenty

W AlePatent znajdziesz wiele oryginalnych pomysłów na sprawienie radości swoim najbliższym. Pewnie już wiesz, że kupienie komuś fantastycznego prezentu wcale nie jest łatwe. To trudna sztuka. Właśnie z tego powodu powinieneś szukać pomysłów, które się wyróżniają. Jak to zrobić? Możesz przeszukiwać gigantyczne zasoby internetu albo wejść na stronę AlePatent i zobaczyć, jakie super rozwiązanie dla Ciebie przygotowaliśmy. Oszczędź czas i nerwy – wybieraj spośród najciekawszych wyselekcjonowanych patentów na każdą okazję.

W naszej bazie znajdziesz pomysły na prezenty dla osób w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach. Zastanów się, z czym mają na co dzień kłopoty. Pomyśl o tym, co by ich ucieszyło i co pomogłoby im żyć lepiej – a później znajdź to w naszym sklepie. Na pewno chcesz, żeby Twoi najbliżsi na widok prezentu mogli tylko wyszeptać: „Ale rozwiązanie”. Udowodnij im, że nikt nie robi tak fajnych prezentów jak Ty. Dzięki temu jeszcze po latach będą wspominali, że ten świetny gadżet dostali od Ciebie.

Zapomnij o corocznym kupowaniu białych skarpet albo papierowego kalendarza. Zapomnij o nudzie i rozwiązaniach, które już od dawna są przewidywalne i oklepane. Nie kupuj rzeczy, za którymi nie stoi większa idea. Daj sobie spokój z prezentami, które obdarowany mógłby kupić w każdym supermarkecie. Zaskocz go czymś wyjątkowym, co wprawi go w zachwyt nad czymś, czego jeszcze nigdy wcześniej nie widział. Pokaż swoim najbliższym zalety korzystania z nowoczesnych rozwiązań. Zaskocz swoich znajomych najlepszymi i najbardziej trafionymi prezentami, jakie mogli dostać. Daj się poznać jako ktoś, kto wie, gdzie znaleźć najlepsze rozwiązania i super patenty.

Na kłopoty? AlePatent!

Pewnie zdarza Ci się czasami mieć kłopot, który chciałbyś rozwiązać, ale nie wiesz jak. Być może wydaje Ci się nawet, że musisz po prostu się z tym pogodzić i nic więcej nie możesz zrobić. To błąd! Na stronie AlePatent znajdziesz spoko rozwiązanie większości Twoich codziennych kłopotów. Masz już dość tępych noży? Przeciekających bidonów? A może chcesz uzupełnić swój sprzęt biwakowy o coś ekstra? W naszej bazie znajdziesz dużo produktów, na których widok westchniesz – „co za patent”.

Często żyjemy w mylnym przekonaniu, że coś po prostu takie jest. Haczyk na ręcznik, który wciąż odkleja się od płytek. Obrazek, który zawsze wisi krzywo. Odkurzacz, który robi sporo hałasu. Kable, które ciągle się plączą. Klucze, które się gubią i skarpetki, które za sprawą jakiejś czarnej magii tracą parę. Być może należysz też do tej grupy, która biernie obserwuje takie codzienne niedogodności i stara się nie zwariować. A może należysz do grupy, która ma ich dość i w końcu chce żyć bez prozaicznych problemów.

Jeśli lubisz nowości i nie boisz się być super, to na AlePatent znajdziesz więcej niż jeden gadżet, z którego z przyjemnością będziesz korzystać. I z jeszcze większą przyjemnością pokażesz go wszystkim znajomym. Niech Ci zazdroszczą, że to właśnie Ty trafiłeś na niezły patent i możesz z niego korzystać jako pierwszy. Przebieraj w modnych gadżetach, szukaj tych, które najlepiej pasują do Twojego stylu życia, a potem… zadaj trochę szyku. To właśnie dzięki świetnym patentom możesz sprawić, że wszyscy znajomi, myśląc o Tobie, będą zastawiali się – „jak on to robi?”.

Lubisz to uczucie, kiedy wszyscy, zadając Ci pytania o nowy gadżet? Kiedy chcą wiedzieć na jego temat więcej i po cichu już planują zakup własnego? Na AlePatent znajdziesz rozwiązania, które inni po prostu będą chcieli od Ciebie skopiować… ale to Ty będziesz osobą, która rozpoczęła nową modę i była pierwsza. A to zawsze jest powód do dumy. Chcesz wprowadzać w swoim otoczeniu nowe trendy i wyznaczać co jest na topie? Postaw na AlePatent i szukaj rozwiązań, które najskuteczniej rozwiążą Twoje problemy i sprawią Ci najwięcej frajdy.

To co? Gotowy poznać AlePatent i znaleźć gadżet, który pokaże wszystkim, że wiesz co w trawie piszczy?

Dane firmy

Ale Patent Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Sobieskiego 34E
32-400 Myślenice
REGON: 388604421
NIP: 6812085834