Ostrzałka do noży

Udostępnij:

Tylko ostrzałki do noży, po których powiesz: Ale patent!
Poniżej prezentujemy najlepsze ostrzałki, dzięki którym łatwo i szybko przywrócisz swoim nożom pierwotną ostrość.
W naszej ofercie znajdziesz ostrzałki do noży profesjonalnych o kącie 12.5° do 22.5°, ostrzałki do noży kuchennych oraz ostrzałki do noży ząbkowanych! Ostrzałki są bardzo proste w obsłudze! Każdy będzie umiał z nich korzystać.

Jakość ostrzałki

Skuteczność AnySharp®

Sekretem skuteczności ostrzałki AnySharp® są trójkątne płytki ostrzące, wykonane z węglika wolframu. To nowoczesny i zaawansowany materiał, powstający w wyniku syntezy metalicznego wolframu i węgla, w bardzo wysokich temperaturach dochodzących nawet do 2000 °C.

Dzięki bardzo wysokiej twardości, porównywalnej do najtwardszego minerału na Ziemi – diamentu, możliwe jest łatwe skrawanie np. stalowego lub nierdzewnego ostrza, a płytki ostrzące biją na głowę swoją skutecznością, ale i żywotnością narzędzia takie jak osełka diamentowa czy ostrzałki ceramiczne lub kamienne, których kółeczka ostrzące są jedynie napylone warstwą ścierną.

Dopełnieniem skuteczności ostrzenia jest solidne, nieruchome podparcie ostrzarki AnySharp®, dzięki gumowej przyssawce z dźwignią – PowerGrip®. Dzięki tak skutecznej stabilizacji płytek ostrzących, proces ostrzenia jest dokładniejszy i bardziej efektywny w porównaniu z ostrzałkami przytrzymywanymi drugą ręką.

Do jakich noży?

 • gładkich,
 • ząbkowanych np. nóż do chleba,
 • tytanowych,
 • nierdzewnych i ze stali węglowej,
 • finek, scyzoryków, tasaków, noży myśliwskich, siekier.

Nie ostrzyć noży ceramicznych oraz z drobnymi ząbkami np. noże do steków

Budowa ostrzałki AnySharp®

 1. Dźwignia, której opuszczenie spowoduje przyssanie ostrzałki do blatu.
 2. Płytki ostrzące z super twardego węglika wolframu.
 3. Osłona chroniąca nóż przed uszkodzeniem.
 4. Korpus wykonany z metalu. W wersji Classic z wytrzymałego tworzywa.
 5. Przyssawka PowerGrip® zapewnia bezpieczeństwo. Dzięki przyssawce, nie musisz przytrzymywać ostrzałki drugą ręką.

Jakość poparta gwarancjami

Gwarancja dotyczy całej ostrzałki AnySharp®. Żywotność płytek ostrzących to 10.000 przeciągnięć nożem. Jeżeli podczas używania, skuteczność ostrzenia zmniejszy się, zamień płytki stronami. Ostrzałka będzie ostrzyła jak nowa, przez kolejne 10.000 przeciągnięć.

Gwarancja Satysfakcji

Jesteśmy pewni skuteczności ostrzałki AnySharp®, dlatego możesz ją zwrócić do 14 dni, nawet po jej przetestowaniu.

Łatwość użytkowania

1. Przyssij ostrzałkę

Lekko dociśnij ostrzałkę do gładkiego blatu i opuść dźwignię w dół.

2. Naostrz nóż

Przeciągaj nóż do siebie płynnymi pociągnięciami, aż będzie ostry.

Recenzje i wyróżnienia

Potwierdzam niezwykłą przydatność ostrzałek AnySharp,
niezastąpionego narzędzia pozbawiającego tępoty wszystkie noże,
które da się ostrzyć.
Swe spostrzeżenia opieram na empirii,
gdyż jestem posiadaczem takowych ostrzałek.
Dla mnie rolls royce wśród ostrzałek!
Sprawdziłem / Przetestowałe/ Polecam
Jak poprawnie naostrzyć nóż używając stalki prętowej?
Najpierw kup sobie ostrzałkę AnySharp.
Zacznij od mocniejszych pociągnięć, potem kilka lżejszych i Twój nóż jest z powrotem ostry!
Najlepsza sportowa butelka na wodę... szybki przepływ zapewniający szybkie nawodnienie, higieniczna pokrywa typu flip-top i blokada pokrywy obsługiwana jedną ręką świetnie zapobiega wypadkom. Na pewno jedna z naszych ulubionych.

Nagrody

Liczne nagrody i wyróżnienia AnySharp®

 • Odkrycie roku 2020
 • Laur Klienta 2021
 • Ostrzałki poleca Robert Makłowicz
 • Ostrzałki poleca Jamie Oliver
 • Ostrzałki poleca Ken Hom

Sposoby płatności

 • Szybkie przelewy
 • Zwykły przelew
 • Za pobraniem

Metody wysyłki

 • InPost Paczkomaty i Kurier
 • Kurier Pocztex (Poczta Polska)
 • Odbiór w punkcie
 • Kurier DPD

Warto wyposażyć się w ostrzałkę do noży, dzięki której będziesz mógł cieszyć się ostrymi nożami w swojej kuchni.   Dbaj o swoje noże na bieżąco, a docenisz komfort sprawnego siekania i krojenia bez szarpnięć.

AnySharp to wielozadaniowa ostrzałka do noży, ponieważ nadaje się do zaostrzenia noży kuchennych, ząbkowanych, scyzoryków, tasaków, ale również noży myśliwskich, ratunkowych, a nawet siekier. Ta wszechstronność jest bardzo pomocna.  W połączeniu z oszczędnością miejsca, jaką ostrzałka zajmuje idealnie wpasuje się w minimalizm w kuchni. Z równą skutecznością możesz ją zastosować do ostrzy prostych i gładkich, jak i tych ząbkowanych. Dzięki temu możesz jedno narzędzie wykorzystać do naostrzenia noża do chleba lub tego do sera czy pomidorów. Oszczędzasz, więc nie tylko pieniądze, ale też czas i miejsce w kuchni.

Ostrzałka do noży sprawdza się jako pomysł na prezent dla osoby, która lubi gotować oraz sprawdzone rozwiązania. Ostrzałki do noży są bardzo proste w obsłudze – każdy samodzielnie naostrzy sobie nóż!

Zawiera specjalne płytki ostrzące z węglika wolframu, które w szybki i prosty sposób przywrócą sprawność zarówno gładkim, jak i ząbkowanym nożom. Ostrzałki do noży AnySharp zostały stworzone z myślą o narzędziach wykonanych ze stali nierdzewnej, węglowej i materiałów tytanowych.

Ciężko jest wyobrazić sobie osełki, których używanie jest proste. Natomiast ostrzałki AnySharp może używać każdy! Wystarczy, że przymocujesz urządzenie przy pomocy przyssawki PowerGrip do blatu. Opuszczasz dźwignię przyssawki i ostrzałka jest gotowa do użycia. Przyssawka PowerGrip skutecznie, mocno i stabilnie przytwierdza ostrzałkę np. do blatu kuchennego, co ułatwia ostrzenie.

Ostrzałka jest mała, więc możesz ją mieć tuż obok deski do krojenia. Gdy stwierdzisz, że nóż nie jest tak ostry, jak lubisz, po prostu przeciągniesz kilka razy ostrze po płytkach umieszczonych na górze urządzenia. Nie musisz jej przytrzymywać drugą ręką, a samo ostrzenie to po prostu przeciąganie noża w szczelinie, pomiędzy dwoma trójkątnymi płytkami. Wykonana z polimeru góra ostrzałki chroni ostrze noża przy przypadkowym przeciągnięciu poza płytki ostrzące.

Należy pamiętać przy tym o kilku prostych zasadach.

 1. Przeciągaj nóż po płytkach tylko do siebie, w drugą stronę niech wraca nad płytkami.
 2. Używaj niewielkiej siły nacisku noża na płytki podczas przeciągania.
 3. Zadbaj, aby ostrze było czyste, rzeczy takie jak np. tłuszcz z krojenia wędlin, może zmniejszyć skuteczność płytek.
 4. Przyssawka PowerGrip jest podobna w swej budowie i działaniu do uchwytu samochodowego na szybę do mocowania np. telefonu. Może być problematyczna i mocowanie będzie niewystarczające, gdy blat jest mocno porowaty np. drewno naturalne, łupek, okleina z fakturą drewna. Przyssawka zapewnia doskonałe mocowanie do blatów gładkich np. gładka płyta meblowa, szyba, granit, płytki, lodówka, płyta indukcyjna itp.

AnySharp to zaprojektowano z myślą o bezpieczeństwie ostrzałka!
Jest bardzo bezpieczna dla dłoni!
Zmniejsza ryzyko skaleczeń.

Opinie, że to najlepsze ostrzałki do noży na Świecie, potwierdzają miliony zadowolonych użytkowników na całym świecie i ponad trzy tysiące najwyższych ocen produktów AnySharp na Allegro. Ostrzałka łatwo i szybko rozwiązują pewien dość pospolity problem, z którym prędzej czy później, musi zmierzyć się każda osoba gotująca.

Jesteśmy pewni, że dołączysz do ponad miliona zadowolonych klientów, dlatego oprócz gwarancji na produkt.

Takie gwarancje i oceny po prostu muszą coś znaczyć!
Te ostrzałki są po prostu dobrze zaprojektowane i skuteczne.