Bezpieczne produkty z RECYCLON®

Udostępnij:

RECYCLON® to nowoczesne tworzywo sztuczne, które jest wyjątkowo wytrzymałe i równocześnie bezpieczne. Nie pęka i nie może się zbić. Nie można się więc dziwić, że zainteresowanie nim wciąż rośnie. Sprawdź, jakie świetne i praktyczne produkty z RECYCLON® czekają tu na Ciebie.

Bez rozlewania

Szczelna butelka na wodę z blokadą przypadkowego otwarcia

Nasza butelka na napoje jest w 100% szczelna i zabezpieczona przed przeciekaniem. Po zamknięciu miękki silikon całkowicie uszczelnia ustnik i odpowietrznik. Blokada bezpieczeństwa zapobiega przypadkowemu otwarciu podczas noszenia w torbie lub plecaku.

Obsługa jedną ręką. Swoboda działania

Wieczko pozwala utrzymać ustnik w higienie i czystości. Sprężyny otwierają klapkę po naciśnięciu spustu blokady palcem. Zamknięcie bidonu otworzysz jedną ręką.

Szeroki otwór – szybkie uzupełnianie, łatwe czyszczenie

Szeroki otwór umożliwia szybkie napełnianie bez rozlewania. Butelki są łatwe w utrzymaniu czystości. Dodawanie owoców lub kostek lodu jest dziecinnie proste. Miękki uchwyt w pokrywie i przyczepna powierzchnia butelki z napojami sprawiają, że zakręcanie jest łatwe.

Butelka w podróży

Obsługa jedną ręką

Wieczko ze sprężynami otwierasz jednym palcem.
Klikasz, pijesz, zamykasz, blokujesz.

Bidon zapewnia płynny, nie przerwany przepływ płynu, bez ściskania lub ssania.

Zawsze czysta i świeża

Wieczko utrzymuje ustnik w czystości, świeżości i higienie. Bez zabrudzeń, bez wycierania.

Pijesz wygodnie

Dzięki niecentrycznemu umieszczeniu ustnika (ustnik przy krawędzi) oraz minimalnemu nachyleniu możesz pić bez zadzierania głowy.

Możesz uprawiać sport lub grać patrząc przed siebie. Patrzenie na to co robisz zmniejsza ryzyko wypadku.

Wygodna i wszechstonna

Łatwa do przenoszenia

Dzięki gładkiemu, okrągłemu uchwytowi butelka jest przystosowana do noszenia tylko jednym palcem. Może być również używana do powieszenia na wieszaku lub zaczepienia na karabińczyku. Miękkie w dotyku ściany zewnętrzne zapewniają lepszą odporność na zarysowania.

Ciepłe i zimne napoje

Nadaje się do gorących i zimnych napojów od -10°C do 96°C.

Uwaga na wyjątkowo gorące napoje! Butelka może być gorąca i niewygodna w trzymaniu bez rękawiczek. Może służyć jako doskonały ogrzewacz dłoni w zimie.

Rozszerzenia i dodatki

Wymienne uszczelki i zapasowe pokrywki wydłużają żywotność produktu. Zaparzacze, sitka na owoce i inne dodatki zwiększają funkcjonalność.

Recenzje i wyróżnienia

Podoba nam się ta nieprzeciekająca sportowa butelka na wodę "ION8 Leak Proof Sports Water Bottle", z technologią szybkiego przepływu, dzięki której możesz pić szybko i łatwo.
Moja butelka ION8 dała mi możliwość sprawdzenia, czy picie większej ilości wody poprawiłoby moje zdrowie. Po dwóch miesiącach jestem o 22 funty lżejsza... Nadal tracę na wadze, a zmiana z napojów gazowanych była tak łatwa, że nie ma potrzeby, aby przestać.
Jest to najlepsza 1-litrowa butelka na wodę, jaką można kupić! Ta butelka jest idealna do picia w podróży.
Najlepsza sportowa butelka na wodę... szybki przepływ zapewniający szybkie nawodnienie, higieniczna pokrywa typu flip-top i blokada pokrywy obsługiwana jedną ręką świetnie zapobiega wypadkom. Na pewno jedna z naszych ulubionych.
Jeśli szukasz butelki sportowej, która jest odporna na przeciekanie i stylowa, nie szukaj nic poza ION8.
Poddałam ION8 ciężkim testom (dosłowne rzucałam moją torebką dla Was) i nie udało mi się sprawić, by wyciekła choćby kropla.

Liczne nagrody i wyróżnienia ION8®

  • Odkrycie roku 2020
  • Laur Klienta 2021
  • The Queen's Awards 2021

Sposoby płatności

  • Szybkie przelewy
  • Zwykły przelew
  • Za pobraniem

Metody wysyłki

  • InPost Paczkomaty i Kurier
  • Kurier Pocztex (Poczta Polska)
  • Odbiór w punkcie
  • Kurier DPD

RECYCLON® to nowoczesny rodzaj tworzywa sztucznego. Jest ono coraz częściej wykorzystywane do produkcji gadżetów, bo RECYCLON® ma wiele zalet. To właśnie one sprawiają, że jest on chętnie wybierany jako materiał do produkcji butelek, bidonów i kubków do picia. Przyjrzyjmy się mu bliżej?

Zupełnie inny

Na pierwszy rzut oka RECYCLON® nie różni się niczym od innych tworzyw sztucznych. Gdybyśmy się jednak przyjrzeli bliżej jego składowi, to okaże się, że RECYCLON® ma wyjątkową recepturę. Nie ma w niej BPA, ftalanów, siarki, azotu, kadmu, ołowiu, rtęci i halogenów. To wszystko wpływa na to, że RECYCLON® jest bezpieczny dla żywności. Tutaj trzeba też zauważyć, że materiał ten nie wchodzi w interakcje z różnymi rodzajami żywności. Dzięki temu nie wpływa bezpośrednio na jej smak i właściwości. Mówiąc krócej – RECYCLON® jest bezpieczny.

Mocny i trwały

W przeciwieństwie do innych tworzyw sztucznych RECYCLON® jest dość wytrzymały. Przypadkowy upadek na asfalt czy płytki podłogowe nie powinien go połamać, czy naruszyć jego struktury. Z tego powodu doskonale sprawdza się jako materiał na produkty skierowane dla podróżnych, turystów oraz osób aktywnych fizycznie.

Nie bój się być innym

RECYCLON® to wciąż pewna nowość. Produkty wykonane z niego są traktowane jak nowinka, która wzbudza sporo emocji. Z tego też powodu gadżety z RECYCLON® cieszą się sporym zainteresowaniem. Wybierając je, stawiasz na innowacje i własne bezpieczeństwo. Podkreślasz własną indywidualność i dajesz znać wszystkim dookoła, że jesteś wyjątkowy. Sprawdź, jakie produkty z RECYCLON® zgromadziliśmy tu z myślą o Tobie.

Udostępnij: