ION8®, który zmienia Świat już do kupienia!

Udostępnij:

Ale Patent na butelkę bez przeciekania!

Tradycyjne bidony często przeciekają, mają niepraktyczny kształt albo są po prostu brzydkie. Mogą też wpływać na smak napoju albo nie zabezpieczają go przed wpływem temperatury otoczenia. Mamy jednak pewien świetny patent na butelkę, która nie tylko spełni Twoje oczekiwania, ale nawet je przerośnie. Poznaj butelki ION8®, które zachwycą Cię tym, jak bardzo są praktyczne i jak wiele korzyści mogą Ci zaoferować.

Z myślą o środowisku

Bycie eko jest w modzie. Od kilku lat trend na bycie ekologicznym jest coraz ważniejszy i coraz bardziej wyraźny. Korzystanie z plastikowych, jednorazowych butelek jest coraz bardziej passe. Skoro coraz większa grupa ludzi zdaje sobie sprawę z tego, jak szkodliwy dla środowiska może być nieustanny przyrost plastikowych butelek na wysypiskach (i poza nimi), to coraz więcej osób chce też temu przeciwdziałać. Najprostszym rozwiązaniem jest zastąpienie jednorazowych butelek takimi, z których można korzystać bez końca. Czyli takimi jak ION8®. Razem z nią wpisz się w kulturę less waste i zero waste.

Wlewając wodę do własnej butelki, przyczyniasz się do redukcji produkowanego plastiku. Pokazujesz, że jesteś świadomym obywatelem świata i zależy Ci na tym, by Twoje otoczenie było czyste. Wyznaczasz trendy wśród znajomych, którzy pewnie szybko będą chcieli podążyć Twoim śladem. Pokaż im, że bycie ekologicznym jest proste i że zaczyna się od najmniejszych działań. A przy okazji ciesz się z butelki na wodę, która jest estetyczna, wygodna i nie przecieka.

Dla sportowców

ION8® to świetny patent dla sportowców. Butelki na wodę dostępne są w trzech różnych rozmiarach. Dzięki temu możesz wybrać taką, która najlepiej sprawdzi się przy Twoich potrzebach. Pijesz dużo? Weź największą! Idziesz na krótki trening i nie potrzebujesz litrowej butelki? Nie ma problemu. Weź ze sobą mniejszą. Każda z nich, niezależnie od rozmiaru prezentuje się świetnie i dobrze się sprawdza.

Butelki ION8® mają wygodny ustnik, który zmniejsza ryzyko rozlania podczas picia napoju. Dobrze dopasowana pokrywa zapewnia szczelność butelki. To właśnie dzięki niej i dodatkowemu zamknięciu z butelki nic się nie wylewa ani nie przecieka, nawet gdy butelka jest wystawiona na drgania i wstrząsy związane z ruchem. To ważne, bo pewnie już nie raz, kiedy chciałeś się napić z tradycyjnej butelki, orientowałeś się, że wszystko wylało się wprost na Twoje rzeczy.

Dla wygody aktywnych użytkowników butelka ION8® jest wyposażona w dodatkowy uchwyt. Dzięki niemu butelkę można przymocować do paska lub plecaka. Wystarczy tylko dołożyć karabińczyk w wybranym przez siebie kolorze.

Również do ciepłego

ION8® to patent, który nie jest zarezerwowany wyłącznie do zimnych napojów. Marka ta oferuje również serię butelek termicznych, które mogą stanowić świetną alternatywę dla kubków termicznych. Dlaczego mogą być lepszym rozwiązaniem? Bo łatwo jest ustawić je w uchwycie samochodowym. Można schować je w torebce albo plecaki i nie obawiać się, że ciepła kawa zaleje dokumenty. Długo przechowują ciepło, a picie z nich jest wygodne nawet w ruchu. To ważne. Bo przecież nie zawsze masz czas, żeby usiąść i w spokoju delektować się ciepłą kawą. ION8® umożliwi Ci to podczas spaceru z psem albo drogi do pracy.

Warto też zauważyć, że ION8® ma bardzo poręczny kształt. Ułatwia on stabilny chwyt na butelce w każdej sytuacji. Dobrze dobrana wysokość butelek termicznych sprawia, że można też wlewać do nich napoje bezpośrednio z ekspresu. Wystarczy, że podasz swoją butelkę bariście i poprosisz o napełnienie jej ulubioną kawą. Dzięki temu możesz cieszyć się jej smakiem bez konieczności korzystania z jednorazowych kubeczków. W ten sposób przyczyniasz się do zmniejszenia góry śmieci i dbasz o własne bezpieczeństwo. Skoro samodzielnie myłeś swój kubek, to nie ma wątpliwości co do jego czystości.

Idealne na prezent

Butelki ION8® świetnie sprawdzą się też jako praktyczny prezent. Mają przyjemne w dotyku satynowe wykończenie, są lekkie i wyprofilowane tak, by dobrze leżały w dłoni. Są dostępne w wielu różnych kolorach i pojemnościach, więc każdy może znaleźć butelkę dopasowaną do własnego gustu i potrzeb. Marka ma nawet linię butelek ozdobionych wzorami. To właśnie one mogą najbardziej przypaść go gustu dzieciom i nastolatkom. Chociaż, jeśli jesteś fanem koszykówki albo alpak, to przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś sam też korzystał z butelki ozdobionej stosownym wzorem. To tylko sprawi, że więcej osób zwróci uwagę na Twój nowy gadżet.

Butelka ION8® to uniwersalny pomysł na prezent. W końcu – każdy człowiek musi pić. Wystarczy, że przewiążesz butelkę wstążeczką i możesz podarować ją każdemu – szefowi, sąsiadce, koleżance z siłowni, koledze z biura, przyjaciółce… Po prostu wszystkim osobom, którym chcesz pokazać, że można cieszyć się własnym napojem w dowolnym miejscu i czasie – bez ryzyka rozlania.

Jest też bardzo prawdopodobne, że kiedy Twoi znajomi zobaczą, że korzystasz z ION8®, to sami poproszą Cię o radę, gdzie można kupić taką samą. Pokaż im, że nie boisz się nowych rozwiązań, które grają na Twoją korzyść. Udowodnij, że można równocześnie cieszyć się z wygody i wyglądu gadżetu, który po prostu jest świetnym patentem.

Udostępnij: