Rewelacyjne produkty AnySharp dostępne!

Udostępnij:

Ale Patent na ostre noże

Każdy wie, jak trudne może być korzystanie z tępych noży. Takie ostrza po prostu nie działają tak, jak powinny. Używanie ich zajmuje dużo czasu, bo zamiast po prostu przeciąć dany produkt – one tylko po nim szorują. Ostatecznie trzeba nożem piłować – niezależnie od tego, czy został on do tego zaprojektowany – a jedzenie odkształca się i z każdą chwilą wygląda coraz gorzej. Korzystając z tępych noży, pracuje się dłużej, a efekt jest mało zadowalający. W tej sytuacji może się przydać jakiś niezły patent. Takim super rozwiązaniem jest ostrzałka AnySharp. Dlaczego to właśnie ona świetnie sprawdzi się w walce z tępymi ostrzami?

Uniwersalne rozwiązanie

Szukając super rozwiązania, trzeba mieć na uwadze również to, że problem jest dość skomplikowany. W każdej domowej kuchni jest przynajmniej kilka noży o różnych ostrzach. W profesjonalnych kuchniach jest ich jeszcze więcej. Noże do: pomidorów, pieczywa, steków, filetowania, siekania, warzyw, mięsa, ryb, noże japońskie, tasaki… A to nie wszystko. Każdy z tych noży ma inne ostrze. Może się one różnić długością, kształtem, a nawet kątem, pod jakim zostało naostrzone ostrze. Żeby nóż był ostry i skuteczny, kąt ten powinien być utrzymany także w czasie ostrzenia.

Uf… to wszystko jest dość skomplikowane. Zwłaszcza gdy ma się do dyspozycji wyłącznie ręczne ostrzałki do noży. Chociaż te elektryczne bywają z kolei zbyt agresywne i mogą uszkodzić strukturę ostrza. Przed ich użyciem dobrze jest przeczytać instrukcję obsługi i nie spieszyć się.

Można też zapomnieć o tradycyjnym ostrzeniu noży i postawić na innowacyjną ostrzałkę AnySharp. To gadżet, który przyda się w każdej kuchni. To uniwersalna ostrzałka, którą możesz wykorzystać do ostrzenia gładkich i ząbkowanych ostrzy. Bez pilnowania kąta ostrzenia, bez rozkładania sprzętu, bez straconego czasu, bez wkładania w to wielkiej siły i bez ryzyka, że zrobisz sobie krzywdę. Brzmi dobrze?

Używanie bez problemów

Użytkownicy tradycyjnych ostrzałek narzekają, że nie mają siły z nimi walczyć. Ostrzenie jest pracochłonne i czasochłonne. Trzeba wykonywać kilkadziesiąt powtarzalnych ruchów o określonej sile i kącie nachylenia ostrza. Trzeba jedną ręką trzymać ostrzałkę, a drugą nóż. W związku z tym trzeba być przez cały czas maksymalnie skupionym na ostrzeniu. Inaczej łatwo się skaleczyć. I łatwo też uszkodzić nóż.

AnySharp to patent, który całkowicie rozwiąże te problemy. Z tego powodu jest ona polecana także dla osób starszych i niepełnosprawnych. Skoro jest prosta w obsłudze i nie wymaga użycia dużej siły, to może ona pomóc im w codziennym życiu i samodzielnym gotowaniu. Do naostrzenia każdego noża wystarczy tylko kilka do kilkunastu przeciągnięć po wolframowych płytkach. Może to właśnie jest pomysł na świetny prezent? Przecież podarowanie komuś rozwiązania jego dotychczasowego problemu, to świetny pomysł.

Patent dla gadżeciarzy  

AnySharp to świetna propozycja dla osób, które lubią gadżety. To nowoczesne rozwiązanie, które wyróżnia się na tle innych ostrzałek do noży. Korpus ostrzałki jest mocny i zwarty. W wersji dla profesjonalistów jest wykonany z metalu, co sprawia, że AnySharp jest właściwie nie do uszkodzenia. Przyssawka na spodzie umożliwia przymocowanie urządzenia do blatu i zapobiega jego przesuwaniu się. Ostrzyć możesz przy pomocy jednej ręki! Za ostrzenie odpowiadają dwie płytki z bardzo twardego wolframu. Każda z nich wystarcza na ponad 5000 przeciągnięć nożem. Potem płytki można obrócić i korzystać z ich drugiej strony. W ten sposób w ostrzałce znajdują się aż cztery powierzchnie ostrzące. A gdy wszystkie się stępią (co przy zwyczajnym użytkowaniu zajmie sporo czasu) płytki można po prostu wymienić na nowe.

Nie możemy też zapominać o walorach estetycznych AnySharp. Te ostrzałki są po prostu tak ładne, że nie będziesz chciał ich chować do szafki. Chociaż z racji ich niewielkich rozmiarów i kompaktowego kształtu bez trudu wrzucisz je do szuflady albo pudełka… Ale w sumie – po co? AnySharp jest estetyczna i przyciąga spojrzenia. Możesz wybrać model w kolorze, który najlepiej będzie pasował do Twojej kuchni i zamienić ją w funkcjonalną ozdobę.

AnySharp nadaje się też do używania poza domem. Skoro jest kompaktowa i wytrzymała to możesz zabrać ją w plecaku na biwak albo używać jej podczas wczasów w Twoim kamperze albo przyczepie campingowej. Można używać jej w kuchniach: domowych, profesjonalnych i w zakładach przetwórstwa żywności. To patent, który poradzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach.

Zaimponuj znajomym

AnySharp ma też jeszcze jeden walor, o którym warto wspomnieć. Jest ładna. Po prostu. To ostrzałka, która na pierwszy rzut oka wcale na nią nie wygląda. Właśnie dzięki temu może stać na kuchennej półce jako ozdoba, która w razie potrzeby zamieni się w użyteczny gadżet kuchenny. Wyobrażasz sobie miny Twoich znajomych, kiedy sięgniesz po AnySharp i na ich oczach, w kilka chwil naostrzysz swój nóż do przygotowywania sushi? Na pewno będą zaskoczeni nowym patentem i będą chcieli wiedzieć o nim jak najwięcej. Tylko od Ciebie zależy to, czy zdradzisz im sekret, że AnySharp znalazłeś na Ale Patent.

Udostępnij: