Oryginalne i rewelacyjne produkty o pojemności 360 ml

Udostępnij:

W tym miejscu zgromadziliśmy dla Ciebie wszystkie świetne produkty o pojemności 360 ml. To produkty o optymalnej wielkości, która jest dobrze dostosowana do potrzeb użytkowników. Dzięki temu sprawdza się ona przy rozwiązywaniu wielu problemów. Sprawdź, co mamy dla Ciebie w tej pojemności.

Bez rozlewania

Szczelna butelka na wodę z blokadą przypadkowego otwarcia

Nasza butelka na napoje jest w 100% szczelna i zabezpieczona przed przeciekaniem. Po zamknięciu miękki silikon całkowicie uszczelnia ustnik i odpowietrznik. Blokada bezpieczeństwa zapobiega przypadkowemu otwarciu podczas noszenia w torbie lub plecaku.

Obsługa jedną ręką. Swoboda działania

Wieczko pozwala utrzymać ustnik w higienie i czystości. Sprężyny otwierają klapkę po naciśnięciu spustu blokady palcem. Zamknięcie bidonu otworzysz jedną ręką.

Szeroki otwór – szybkie uzupełnianie, łatwe czyszczenie

Szeroki otwór umożliwia szybkie napełnianie bez rozlewania. Butelki są łatwe w utrzymaniu czystości. Dodawanie owoców lub kostek lodu jest dziecinnie proste. Miękki uchwyt w pokrywie i przyczepna powierzchnia butelki z napojami sprawiają, że zakręcanie jest łatwe.

Butelka w podróży

Obsługa jedną ręką

Wieczko ze sprężynami otwierasz jednym palcem.
Klikasz, pijesz, zamykasz, blokujesz.

Bidon zapewnia płynny, nie przerwany przepływ płynu, bez ściskania lub ssania.

Zawsze czysta i świeża

Wieczko utrzymuje ustnik w czystości, świeżości i higienie. Bez zabrudzeń, bez wycierania.

Pijesz wygodnie

Dzięki niecentrycznemu umieszczeniu ustnika (ustnik przy krawędzi) oraz minimalnemu nachyleniu możesz pić bez zadzierania głowy.

Możesz uprawiać sport lub grać patrząc przed siebie. Patrzenie na to co robisz zmniejsza ryzyko wypadku.

Wygodna i wszechstonna

Łatwa do przenoszenia

Dzięki gładkiemu, okrągłemu uchwytowi butelka jest przystosowana do noszenia tylko jednym palcem. Może być również używana do powieszenia na wieszaku lub zaczepienia na karabińczyku. Miękkie w dotyku ściany zewnętrzne zapewniają lepszą odporność na zarysowania.

Ciepłe i zimne napoje

Nadaje się do gorących i zimnych napojów od -10°C do 96°C.

Uwaga na wyjątkowo gorące napoje! Butelka może być gorąca i niewygodna w trzymaniu bez rękawiczek. Może służyć jako doskonały ogrzewacz dłoni w zimie.

Rozszerzenia i dodatki

Wymienne uszczelki i zapasowe pokrywki wydłużają żywotność produktu. Zaparzacze, sitka na owoce i inne dodatki zwiększają funkcjonalność.

Recenzje i wyróżnienia

Podoba nam się ta nieprzeciekająca sportowa butelka na wodę "ION8 Leak Proof Sports Water Bottle", z technologią szybkiego przepływu, dzięki której możesz pić szybko i łatwo.
Moja butelka ION8 dała mi możliwość sprawdzenia, czy picie większej ilości wody poprawiłoby moje zdrowie. Po dwóch miesiącach jestem o 22 funty lżejsza... Nadal tracę na wadze, a zmiana z napojów gazowanych była tak łatwa, że nie ma potrzeby, aby przestać.
Jest to najlepsza 1-litrowa butelka na wodę, jaką można kupić! Ta butelka jest idealna do picia w podróży.
Najlepsza sportowa butelka na wodę... szybki przepływ zapewniający szybkie nawodnienie, higieniczna pokrywa typu flip-top i blokada pokrywy obsługiwana jedną ręką świetnie zapobiega wypadkom. Na pewno jedna z naszych ulubionych.
Jeśli szukasz butelki sportowej, która jest odporna na przeciekanie i stylowa, nie szukaj nic poza ION8.
Poddałam ION8 ciężkim testom (dosłowne rzucałam moją torebką dla Was) i nie udało mi się sprawić, by wyciekła choćby kropla.

Liczne nagrody i wyróżnienia ION8®

  • Odkrycie roku 2020
  • Laur Klienta 2021
  • The Queen's Awards 2021

Sposoby płatności

  • Szybkie przelewy
  • Zwykły przelew
  • Za pobraniem

Metody wysyłki

  • InPost Paczkomaty i Kurier
  • Kurier Pocztex (Poczta Polska)
  • Odbiór w punkcie
  • Kurier DPD

Zacznijmy od wyjaśnienia sobie, jak wygląda 360 ml. To dwie filiżanki albo porcja zupy, jaką możesz kupić w restauracji. Jeśli kupujesz zupę na wynos, to najprawdopodobniej zostanie ona zapakowana w pojemnik właśnie o takiej pojemności. Teraz na pewno będziesz już wiedzieć, jak wyobrazić sobie 360 ml. A co oprócz pojemności łączy zebrane tutaj produkty? Sprawdź, co dla Ciebie mamy.

Dokładnie taka jak trzeba

Pewnie zastanawiasz się teraz, czy 360 ml wystarczy, żeby zaspokoić Twoje potrzeby. Jest spore prawdopodobieństwo, że właśnie tak będzie. 360 ml odpowiada średniej wielkości. Produkty wykonane w niej są bardzo poręczne, mimo że nie mieszczą się w kieszeni. Bez problemów można używać ich jako rozwiązanie mobilne.

Gotowy, żeby się wyróżnić?

W tym miejscu zgromadziliśmy produkty, które różnią się od tego, co proponuje konkurencja. Postawiliśmy na jakość towarów, ich funkcjonalność i design. To, co oferujemy, jest przeciwieństwem masówki dostępnej w supermarketach. Znajdziesz u nas produkty, które zostały zaprojektowane po to, by ułatwić życie swoim posiadaczom. Nie bój się wyróżnić przy ich pomocy. Pokaż, że jesteś na topie i wiesz, co robić, by osiągać sukcesy w każdej dziedzinie.

Udostępnij: