Niebagatelne i trwałe produkty o pojemności 750 ml

Udostępnij:

Dla Twojego komfortu zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie niebagatelne produkty w pojemności 750 ml. Wśród nich możesz znaleźć wiele różnych produktów, które już na pierwszy rzut oka łączy jedna rzecz – wielkość. Przekonaj się, jak te produkty mogą odmienić Twoje życie.

Bez rozlewania

Szczelna butelka na wodę z blokadą przypadkowego otwarcia

Nasza butelka na napoje jest w 100% szczelna i zabezpieczona przed przeciekaniem. Po zamknięciu miękki silikon całkowicie uszczelnia ustnik i odpowietrznik. Blokada bezpieczeństwa zapobiega przypadkowemu otwarciu podczas noszenia w torbie lub plecaku.

Obsługa jedną ręką. Swoboda działania

Wieczko pozwala utrzymać ustnik w higienie i czystości. Sprężyny otwierają klapkę po naciśnięciu spustu blokady palcem. Zamknięcie bidonu otworzysz jedną ręką.

Szeroki otwór – szybkie uzupełnianie, łatwe czyszczenie

Szeroki otwór umożliwia szybkie napełnianie bez rozlewania. Butelki są łatwe w utrzymaniu czystości. Dodawanie owoców lub kostek lodu jest dziecinnie proste. Miękki uchwyt w pokrywie i przyczepna powierzchnia butelki z napojami sprawiają, że zakręcanie jest łatwe.

Butelka w podróży

Obsługa jedną ręką

Wieczko ze sprężynami otwierasz jednym palcem.
Klikasz, pijesz, zamykasz, blokujesz.

Bidon zapewnia płynny, nie przerwany przepływ płynu, bez ściskania lub ssania.

Zawsze czysta i świeża

Wieczko utrzymuje ustnik w czystości, świeżości i higienie. Bez zabrudzeń, bez wycierania.

Pijesz wygodnie

Dzięki niecentrycznemu umieszczeniu ustnika (ustnik przy krawędzi) oraz minimalnemu nachyleniu możesz pić bez zadzierania głowy.

Możesz uprawiać sport lub grać patrząc przed siebie. Patrzenie na to co robisz zmniejsza ryzyko wypadku.

Wygodna i wszechstonna

Łatwa do przenoszenia

Dzięki gładkiemu, okrągłemu uchwytowi butelka jest przystosowana do noszenia tylko jednym palcem. Może być również używana do powieszenia na wieszaku lub zaczepienia na karabińczyku. Miękkie w dotyku ściany zewnętrzne zapewniają lepszą odporność na zarysowania.

Ciepłe i zimne napoje

Nadaje się do gorących i zimnych napojów od -10°C do 96°C.

Uwaga na wyjątkowo gorące napoje! Butelka może być gorąca i niewygodna w trzymaniu bez rękawiczek. Może służyć jako doskonały ogrzewacz dłoni w zimie.

Rozszerzenia i dodatki

Wymienne uszczelki i zapasowe pokrywki wydłużają żywotność produktu. Zaparzacze, sitka na owoce i inne dodatki zwiększają funkcjonalność.

Recenzje i wyróżnienia

Podoba nam się ta nieprzeciekająca sportowa butelka na wodę "ION8 Leak Proof Sports Water Bottle", z technologią szybkiego przepływu, dzięki której możesz pić szybko i łatwo.
Moja butelka ION8 dała mi możliwość sprawdzenia, czy picie większej ilości wody poprawiłoby moje zdrowie. Po dwóch miesiącach jestem o 22 funty lżejsza... Nadal tracę na wadze, a zmiana z napojów gazowanych była tak łatwa, że nie ma potrzeby, aby przestać.
Jest to najlepsza 1-litrowa butelka na wodę, jaką można kupić! Ta butelka jest idealna do picia w podróży.
Najlepsza sportowa butelka na wodę... szybki przepływ zapewniający szybkie nawodnienie, higieniczna pokrywa typu flip-top i blokada pokrywy obsługiwana jedną ręką świetnie zapobiega wypadkom. Na pewno jedna z naszych ulubionych.
Jeśli szukasz butelki sportowej, która jest odporna na przeciekanie i stylowa, nie szukaj nic poza ION8.
Poddałam ION8 ciężkim testom (dosłowne rzucałam moją torebką dla Was) i nie udało mi się sprawić, by wyciekła choćby kropla.

Liczne nagrody i wyróżnienia ION8®

  • Odkrycie roku 2020
  • Laur Klienta 2021
  • The Queen's Awards 2021

Sposoby płatności

  • Szybkie przelewy
  • Zwykły przelew
  • Za pobraniem

Metody wysyłki

  • InPost Paczkomaty i Kurier
  • Kurier Pocztex (Poczta Polska)
  • Odbiór w punkcie
  • Kurier DPD

750 ml to dość duża wielkość. W takiej pojemności często spotyka się popularne słoiki na przetwory. Jeśli rzadko po nie sięgasz, to 750 ml możesz też wyobrazić sobie jak trzy szklanki. Z całą pewnością produkty tej wielkości nie zmieszczą się w kieszeni. Są one raczej przeznaczone do tego, by schować je w plecaku i torbie. Większość z nich została tak zaprojektowana, by spora pojemność była zrekompensowana przez poręczny kształt. Dzięki temu produkty te na pierwszy rzut oka wcale nie wydają się duże.

Na większe potrzeby

Produkty w wielkości 750 ml są przeznaczone do zaspokajania większych potrzeb. Są wygodne, praktyczne, poręczne i dedykowane tym, którzy chcą więcej. Wszystkie wyselekcjonowane przez nas produkty są estetyczne, wytrzymałe i użytecznie niezależnie od tego, jakiej są pojemności. W przypadku produktów tej konkretnej wielkości warto też pamiętać o odpowiednio dobranych pojedynczych wymiarach. To właśnie dzięki nim produkty wyglądają proporcjonalnie i estetycznie.

Odważ się wyróżnić

Wyselekcjonowane przez nas gadżety to propozycje dla osób, którym zależy na jakości i komforcie. W końcu podstawowym zadaniem tych produktów jest sprawienie, by życie było łatwiejsze. Mają one usprawniać wykonywanie czynności, które na co dzień są uciążliwe. Nie można jednak zapominać, że wybrane przez nas produkty wyróżniają się na tle konkurencji. Wybierając je, sam też będziesz się wyróżniał. Pokażesz, że znasz się na rzeczy i doskonale wiesz, jakie trendy warto śledzić. Odważ się wyróżnić i sprawdź, co dla Ciebie mamy.

Udostępnij: