Produkty w odcieniach bieli

Udostępnij:

Lubisz kolor biały? Uważasz, że jest ponadczasowy i świetnie wpisuje się w nowoczesny minimalizm? Tutaj właśnie zebraliśmy wszystkie rewelacyjne i białe produkty w naszej ofercie. Dzięki temu nie będziesz musiał przeszukiwać jej, żeby znaleźć rzeczy w twoim ulubionym kolorze.

Liczne nagrody i wyróżnienia

Sposoby płatności

  • Szybkie przelewy
  • Zwykły przelew
  • Za pobraniem

Metody wysyłki

  • InPost Paczkomaty i Kurier
  • Kurier Pocztex (Poczta Polska)
  • Odbiór w punkcie
  • Kurier DPD

Biały należy do najbardziej uniwersalnych kolorów. Jest to barwa ponadczasowa, a co za tym idzie – zawsze można ją wykorzystać. Biały to najjaśniejszy istniejący kolor. Przez ludzkie oko jest odbierany jako pewien odcień szarości.

Różne odcienie

Koniecznie trzeba pamiętać, że jest wiele odcieni bieli, które się od siebie różnią. Najbardziej popularne to: śnieżna biel, kość słoniowa (Ivory), biel diamentowa, écru i śmietanka. Można też wyznaczyć bardziej ogólny podział na odcienie ciepłe i zimne. Warianty te są zależne od tego, jakie pigmenty zostaną dodane do bieli i jak na nią wpłyną. W każdej jednak wersji biel może zawierać jedynie śladowe ilości pigmentów, bo z założenia jest ich pozbawiona.

Sprawdza się na upały

Kolor biały odbija najwięcej promieniowania słonecznego. Z tego powodu jest on szczególnie chętnie wykorzystywany w rejonach, w których jest bardzo ciepło. Skoro biel odbija promieniowanie, to wpływa ona też na to, że w pomieszczeniach robi się jaśniej. To z kolei może optycznie powiększać białe przedmioty.

Dopasowane połączenie

Ponadczasowa biel sprawdza się jako kolor dla każdego gadżetu. To modny kolor, który jest bardzo często wybierany przez kolejnych użytkowników. Biel kojarzona jest z czystością. By dobrze się prezentowała, nie może być zabrudzona. Dla użytkowników gadżetów w tym kolorze oznacza to częste czyszczenie. Rekompensatą za nie jest piękny i użyteczny gadżet w najmodniejszym odcieniu.

Udostępnij: