Produkty w odcieniach fioletu

Udostępnij:

Fioletowy to kolor śliwek i fiołków. To też świetny kolor dla nowoczesnych gadżetów o oryginalnym designie. Nie bój się kolorów i sprawdź, jakie fioletowe produkty mamy dla Ciebie.

Liczne nagrody i wyróżnienia

Sposoby płatności

  • Szybkie przelewy
  • Zwykły przelew
  • Za pobraniem

Metody wysyłki

  • InPost Paczkomaty i Kurier
  • Kurier Pocztex (Poczta Polska)
  • Odbiór w punkcie
  • Kurier DPD

Fioletowy to kolor, który przysługiwał najbogatszym i najbardziej dostojnym. Jego uzyskanie było trudne i kosztowne, więc jego dostępność była bardzo ograniczona. Fioletowy to mieszanina niebieskiego i czerwonego. W zależności od proporcji poszczególnych składników można uzyskać różne odcienie. Najbardziej popularne i znane to: fiołkowy, śliwkowy i wrzosowy.

Raczej dla dziewcząt

Fioletowy kojarzy się często jako wariant różu, ale w rzeczywistości nie ma z nim nic wspólnego. Wiele pań uważa fioletowy za swój ulubiony kolor. Panowie raczej go unikają, choć pewnym wyjątkiem mogą być ciemne odcienie. Co ciekawe kolor ten często nie podoba się także najmłodszym dzieciom, które wolą bardziej klasyczne barwy oraz jaśniejsze odcienie, które wpadają w róż. Fioletowy warto łączyć z żółtym, który na kole kolorów znajduje się naprzeciwko niego.

Szlachetność i wartość

Odcienie fioletu są wykorzystywane do tego, by podkreślić znaczenie i wartość danego przedmiotu. Dodają mu pewnego dostojeństwa. Z tego też powodu często są wykorzystywane, by podkreślić, że coś jest luksusowe i wyjątkowe. Jeśli więc chcesz, by wybrany przez Ciebie gadżet prezentował się bogato, ale równocześnie nie ma być błyszczący – to stawiaj na fiolet. Obejrzyj fioletowe gadżety, które dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz odcień doskonały.

Udostępnij: