Produkty w odcieniach granatu

Udostępnij:

Granatowy to po prostu bardzo ciemny odcień niebieskiego, czasami nawet wpada on w czerń. To kolor minimalistyczny i intrygujący równocześnie. Odkryj granatową tajemnicę i sprawdź, jakie gadżety w tym kolorze wybraliśmy dla Ciebie.

Liczne nagrody i wyróżnienia

Sposoby płatności

  • Szybkie przelewy
  • Zwykły przelew
  • Za pobraniem

Metody wysyłki

  • InPost Paczkomaty i Kurier
  • Kurier Pocztex (Poczta Polska)
  • Odbiór w punkcie
  • Kurier DPD

Granatowy to jeden z wielu odcieni niebieskiego. To ciemny odcień, którego nazwa wzięła się od owocu granatowca. Granatowy należy do bardzo szlachetnych barw. Wzbudza zaufanie. Symbolizuje też stabilność, inteligencję, wyraża konserwatywne wartości. Z tego powodu jest wybierany bardzo często przez osoby stonowane, którym nie zależy na tym, by ich gadżety wzbudzały zbyt duże zainteresowanie.

Świetny do połączeń

Granatowy świetnie sprawdza się jako element połączeń kolorystycznych. Z odcieniami szarości i srebra jest bardzo elegancki i dostojny. W połączeniu z żółtym i złotym przykuwa uwagę odbiorcy, ale nie informuje go o niebezpieczeństwie, ale raczej o czymś pozytywnym. Taki zestaw jest też uważany za połączenie energetyczne. Granatowy połączony z zielonym tworzy stabilną kompozycję. Sugeruje spokój i wyciszenie. Jak więc pewnie widzisz, granatowy gadżet może być odbierany różnie w zależności od tego, z czym go połączysz.  

Dla miłośników stonowanych rozwiązań

Granatowy daje wiele możliwości. Można go łączyć z wieloma barwami po to, by uzyskać przeróżne efekty. Można też używać go samodzielnie. W takim wypadku jest to odcień dość spokojny, stonowany. Przez niektórych uważany jest nawet za delikatniejszą wersję czerni. Nie ulega wątpliwości, że granatowy jest elegancki i pasuje do osób w każdym wieku. Jest więc doskonały jako kolor gadżetów dla osób, które nie mogą zdecydować się na jeden kolor. Zobacz, jakie wyjątkowe granatowe gadżety wyselekcjonowaliśmy z myślą o Tobie.

Udostępnij: