Produkty izolowane próżniowo

Udostępnij:

W tym miejscu zgromadziliśmy dla Twojej wygody produkty izolowane próżniowo.
Są to różnego typu termosy, bidony termiczne, butelki termiczne, kubki termiczne (termokubki) i inne artykuły, które dzięki tej metodzie izolowania świetnie i skutecznie utrzymują temperaturę. Sprawdź, co jakie wyjątkowe towary dla Ciebie przygotowaliśmy.

Bez rozlewania

Szczelna butelka na wodę z blokadą przypadkowego otwarcia

Nasza butelka na napoje jest w 100% szczelna i zabezpieczona przed przeciekaniem. Po zamknięciu miękki silikon całkowicie uszczelnia ustnik i odpowietrznik. Blokada bezpieczeństwa zapobiega przypadkowemu otwarciu podczas noszenia w torbie lub plecaku.

Obsługa jedną ręką. Swoboda działania

Wieczko pozwala utrzymać ustnik w higienie i czystości. Sprężyny otwierają klapkę po naciśnięciu spustu blokady palcem. Zamknięcie bidonu otworzysz jedną ręką.

Szeroki otwór – szybkie uzupełnianie, łatwe czyszczenie

Szeroki otwór umożliwia szybkie napełnianie bez rozlewania. Butelki są łatwe w utrzymaniu czystości. Dodawanie owoców lub kostek lodu jest dziecinnie proste. Miękki uchwyt w pokrywie i przyczepna powierzchnia butelki z napojami sprawiają, że zakręcanie jest łatwe.

Butelka w podróży

Obsługa jedną ręką

Wieczko ze sprężynami otwierasz jednym palcem.
Klikasz, pijesz, zamykasz, blokujesz.

Bidon zapewnia płynny, nie przerwany przepływ płynu, bez ściskania lub ssania.

Zawsze czysta i świeża

Wieczko utrzymuje ustnik w czystości, świeżości i higienie. Bez zabrudzeń, bez wycierania.

Pijesz wygodnie

Dzięki niecentrycznemu umieszczeniu ustnika (ustnik przy krawędzi) oraz minimalnemu nachyleniu możesz pić bez zadzierania głowy.

Możesz uprawiać sport lub grać patrząc przed siebie. Patrzenie na to co robisz zmniejsza ryzyko wypadku.

Wygodna i wszechstonna

Łatwa do przenoszenia

Dzięki gładkiemu, okrągłemu uchwytowi butelka jest przystosowana do noszenia tylko jednym palcem. Może być również używana do powieszenia na wieszaku lub zaczepienia na karabińczyku. Miękkie w dotyku ściany zewnętrzne zapewniają lepszą odporność na zarysowania.

Ciepłe i zimne napoje

Nadaje się do gorących i zimnych napojów od -10°C do 96°C.

Uwaga na wyjątkowo gorące napoje! Butelka może być gorąca i niewygodna w trzymaniu bez rękawiczek. Może służyć jako doskonały ogrzewacz dłoni w zimie.

Rozszerzenia i dodatki

Wymienne uszczelki i zapasowe pokrywki wydłużają żywotność produktu. Zaparzacze, sitka na owoce i inne dodatki zwiększają funkcjonalność.

Recenzje i wyróżnienia

Podoba nam się ta nieprzeciekająca sportowa butelka na wodę "ION8 Leak Proof Sports Water Bottle", z technologią szybkiego przepływu, dzięki której możesz pić szybko i łatwo.
Moja butelka ION8 dała mi możliwość sprawdzenia, czy picie większej ilości wody poprawiłoby moje zdrowie. Po dwóch miesiącach jestem o 22 funty lżejsza... Nadal tracę na wadze, a zmiana z napojów gazowanych była tak łatwa, że nie ma potrzeby, aby przestać.
Jest to najlepsza 1-litrowa butelka na wodę, jaką można kupić! Ta butelka jest idealna do picia w podróży.
Najlepsza sportowa butelka na wodę... szybki przepływ zapewniający szybkie nawodnienie, higieniczna pokrywa typu flip-top i blokada pokrywy obsługiwana jedną ręką świetnie zapobiega wypadkom. Na pewno jedna z naszych ulubionych.
Jeśli szukasz butelki sportowej, która jest odporna na przeciekanie i stylowa, nie szukaj nic poza ION8.
Poddałam ION8 ciężkim testom (dosłowne rzucałam moją torebką dla Was) i nie udało mi się sprawić, by wyciekła choćby kropla.

Liczne nagrody i wyróżnienia ION8®

  • Odkrycie roku 2020
  • Laur Klienta 2021
  • The Queen's Awards 2021

Sposoby płatności

  • Szybkie przelewy
  • Zwykły przelew
  • Za pobraniem

Metody wysyłki

  • InPost Paczkomaty i Kurier
  • Kurier Pocztex (Poczta Polska)
  • Odbiór w punkcie
  • Kurier DPD

Izolacja próżniowa jest jedną z metod zabezpieczania zawartości np. pojemnika lub termosu przed utratą ciepła. Ten typ izolacji wyróżnia wydajne działanie i wysoka skuteczność. Fizyki nie można oszukać. Dlatego właśnie wykorzystano jej zasady po to, by stworzyć świetne gadżety.

Próżnia to brak cząsteczek

W próżni nie ma nic. Próżnia występuje wtedy, gdy całe powietrze jest wypompowane z danej przestrzeni. W próżni nie ma żadnych wolnych cząsteczek, które mogłyby pochłaniać energię cieplną od zaizolowanej wewnętrznej ścianki termosu albo termosu obiadowego. Idąc tym tropem dalej, jeśli nie ma niczego, co mogłoby pochłaniać energię cieplną… to jedzenie i picie w termosie nie może obniżać swojej temperatury. To proste! Jak więc widzisz w przypadku gadżetów izolowanych próżniowo, fizyka stoi po stronie użytkownika. Jeśli martwisz się, że w naszej ofercie znajdziesz kolejny termos, który nie trzyma temperatury, to nie masz racji. Izolacja próżniowa to pewniak.

Pokaż wszystkim, że jesteś wyjątkowy

Nasze izolowane próżniowo produkty są wyjątkowe i skutecznie realizują swoje zadania. To gadżety, które są dedykowane osobom znającym się na rzeczy. Takim, które wymagają od życia więcej i potrafią po to sięgać. To produkty dla osób, których nie interesują kompromisy, ale chcą dostać to, co najlepsze. A właśnie takie są te gadżety. Obejrzyj je i znajdź te, które ułatwią Twoje życie.

Są to różnego typu termosy, bidony termiczne, butelki termiczne, kubki termiczne (termokubki).

Udostępnij: