Produkty w kolorze limonkowym

Udostępnij:

Limonkowy to kolor, którego nazwa pochodzi od owocu o charakterystycznej zielono-żółtej barwie. Tutaj zgromadziliśmy świetne produkty w tym odcieniu. Jeśli lubisz wyraziste kolory i praktyczne gadżety, to na pewno znajdziesz tu coś dla siebie.

Liczne nagrody i wyróżnienia

Sposoby płatności

  • Szybkie przelewy
  • Zwykły przelew
  • Za pobraniem

Metody wysyłki

  • InPost Paczkomaty i Kurier
  • Kurier Pocztex (Poczta Polska)
  • Odbiór w punkcie
  • Kurier DPD

Limonkowy to intensywny jasnozielony kolor. Gdybyśmy chcieli przyjrzeć się bliżej korzeniom tej nazwy, to oczywiście pochodzi ona od owocu – limonki. Przeglądając różne źródła, można jednak przekonać się, że ten sam kolor bywa nazywany winogronowym. W Polsce ta nazwa się nie przyjęła, ale w krajach anglojęzycznych zdarza się, że jest ona używana jako synonim limonkowego.

Wyjątkowo energetyczna

Kolor limonkowy nie jest dla każdego. To barwa wyjątkowo energetyczna i żywa. Lime jest odcieniem zieleni, ale w przeciwieństwie do niej – nie uspokaja. Limonkowy ma pobudzać i zachęcać do działania. To świetny kolor dla osób aktywnych fizycznie, sportowców i tych, którzy chcą od życia więcej. Limonkę można łączyć z odcieniami żółtego, turkusu i niebieskiego. W ten sposób można trochę ją stonować. Jeśli jednak zależy nam na odwrotnym efekcie, to trzeba sięgnąć po czerwień i ciemne odcienie fioletu.

Nie dla każdego

Limonkowy zdecydowanie kojarzy się ze sportowcami i osobami, które trenują fizycznie. To kolor, który łatwo odcina się od tła. Jest więc dobrze widoczny. Czasami nawet jest zaliczany do odcieni neonowych, które są wyraźnie widzialne nawet w ciemności, bo dobrze odbijają światło. Limonkowe gadżety spodobają się szczególnie tym, którym zależy na byciu zauważonym. Jaskrawej zieleni nie sposób zignorować czy ją pominąć. Jeśli chcesz być widoczny, to zdecydowanie wybierz limonkę. Specjalnie z myślą o Tobie zebraliśmy w jedno miejsce wszystkie produkty w tym kolorze.

Udostępnij: