Produkty w kolorze morskim

Udostępnij:

Kolor morski to połączenie szarości, zieleni i niebieskiego. Ma on przywodzić na myśl fale i niebezpieczną toń. To odcienie, w których można utonąć. Sprawdź, jakie rewelacyjne gadżety w tym niezwykłym kolorze czekają u nas na Ciebie.

Liczne nagrody i wyróżnienia

Sposoby płatności

  • Szybkie przelewy
  • Zwykły przelew
  • Za pobraniem

Metody wysyłki

  • InPost Paczkomaty i Kurier
  • Kurier Pocztex (Poczta Polska)
  • Odbiór w punkcie
  • Kurier DPD

Morski najczęściej jest uznawany za odcień niebieskiego. Można jednak zauważyć w nim też tony szarości i zieleni. Od ich proporcji zależy ostateczny charakter tego niezwykłego koloru. To barwa, która szybko wybija się na pierwszy plan i przyciąga spojrzenia. Chcesz, żeby gadżet się bardzo wyróżniał? Wybierz go w kolorze morskim.

W parze z neutralnymi odcieniami

Kolor morski należy do barw bardzo intensywnych. Łatwo jest przesadzić i używać zbyt wielu elementów w odcieniach morskiego. Może to dać dość przytłaczające wrażenie. Najlepiej jest więc postawić na neutralne barwy np. biały, kremowy, śmietankowy i zestawić je z jednym mocnym, morskim akcentem. Dzięki temu jest on dodatkowo uwypuklony i podkreślony. Morski dobrze harmonizuje z odcieniami żółtymi i złotymi. Kojarzy się wtedy ze spokojem tajemniczej plaży i lazurową laguną.

Ciekawa propozycja

Morski jest kolorem niezwykle ciekawym i powoduje wiele pozytywnych skojarzeń. Łączy w sobie wszystko, co najlepsze w zielonym i niebieskim. Ciemne odcienie mogą jednak być uznawane za dość ponure, choć nie jest to regułą. Jeśli lubisz mocne akcenty i niebagatelne rozwiązania, to morski jest właśnie dla Ciebie. Świetnie wygląda na gadżetach i podkreśla ich wygląd. Możesz przekonać się o tym samodzielnie. Sprawdź, jak prezentują się wyjątkowe morskie gadżety.

Udostępnij: