Produkty w kolorze purpurowym

Udostępnij:

Jeśli lubisz królewskie odcienie purpury, to koniecznie musisz obejrzeć rewelacyjne gadżety, które tu dla Ciebie wyselekcjonowaliśmy. To produkty w różnych tonach purpury, które kojarzą się z luksusem i dostojeństwem. Sprawdź, jakie wyjątkowe gadżety czekają tu na Ciebie.

Liczne nagrody i wyróżnienia

Sposoby płatności

  • Szybkie przelewy
  • Zwykły przelew
  • Za pobraniem

Metody wysyłki

  • InPost Paczkomaty i Kurier
  • Kurier Pocztex (Poczta Polska)
  • Odbiór w punkcie
  • Kurier DPD

Purpura to królewski kolor, który przysługiwał najbogatszym i najbardziej dostojnym. To kolor zarezerwowany dla władców. Jego uzyskanie było trudne i kosztowne, bo wykorzystywano do tego celu kilka gatunków morskich ślimaków. Jego dostępność była bardzo ograniczona i mogli pozwolić sobie na niego wyłącznie najbogatsi. Obecnie purpurowe produkty nie są droższe od pozostałych kolorów. Wciąż jednak kojarzą się z luksusem.

Oryginalne połączenie

Purpurowy to mieszanina niebieskiego i czerwonego. W zależności od proporcji poszczególnych składników można uzyskać różne odcienie. Pod pojęciem „purpurowy” mieszczą się różne odcienie: od koloru intensywnie czerwonego złamanego nutką niebieskiego, poprzez różne odcienie fioletu, aż po ciemny granatowy z lekką domieszką czerwieni. Możliwości jest więc naprawdę dużo, każda z nich prezentuje się po królewsku. Purpurę dobrze jest zestawiać z rzeczami w odcieniach żółtego i złotego. Wtedy prezentuje się jeszcze bardziej dostojnie.

Wartość i dostojeństwo

Purpura to kolor, który był używany do barwienia tkanin na królewskie płaszcze. Stąd też kojarzy się ona z władzą, bogactwem i dostojeństwem. To skojarzenie ma swoje korzenie w średniowieczu i z pewnością jest ono aktualne. Jeśli chcesz więc podkreślić, że Twoje gadżety to produkty luksusowe i wyróżniające się, to powinieneś szukać purpurowych modeli. To też świetny kolor na produkty przeznaczone dla małej księżniczki i księcia. Sprawdź, jakie rewelacyjne gadżety na Ciebie czekają.

Udostępnij: