Produkty w odcieniach różowego

Udostępnij:

Różowy to kolor, który ma wiele odcieni. Od delikatnych pasteli po żywe i intensywne. Niezależnie jednak od rodzaju odcieniu, wszystkie świetne różowe produkty w naszej ofercie znajdziesz właśnie w tym miejscu.

Liczne nagrody i wyróżnienia

Sposoby płatności

  • Szybkie przelewy
  • Zwykły przelew
  • Za pobraniem

Metody wysyłki

  • InPost Paczkomaty i Kurier
  • Kurier Pocztex (Poczta Polska)
  • Odbiór w punkcie
  • Kurier DPD

To kolor, który jest utożsamiany z dziewczęcością. Często uważa się, że powinny po niego sięgać wyłącznie małe dziewczynki. W rzeczywistości wiele zależy od odcienia różowego. To kolor, który może przyjmować różne oblicza od: cukierkowego, poprzez magentę, amarant, arbuzowy, biskupi, pąsowy, malinowy, aż po rubinowy i klasyczny róż. Odcieni jest naprawdę sporo, więc nie powinno się wrzucać ich wszystkich do jednego worka i wykluczać jako koloru dla dzieci. Przyjrzyjmy się im bliżej.

Czerwony z białym

Różowy to połączenie czerwonego z białym. Jego dokładny odcień zależy od proporcji poszczególnych pigmentów. Intensywne, wściekłe odcienie mają w sobie dużo czerwieni. Mogą pobudzać apetyt i dodawać energii. Delikatne, pastelowe odcienie są rozbielone. One z kolei uspokajają i wyciszają. Różowy to kolor miłości, ciepła i szczęścia. Kojarzy się ze wszystkim, co dobre. Jednak, gdy jest go za dużo… robi się tandetny i w złym guście.

Z czym łączyć?

Różowy doskonale wygląda z czarnym, szarym i srebrnym. W takim zestawieniu staje się on bardziej elegancki i szlachetny. Różowy można też łączyć z żółtym. W ten sposób powstaje energetyczna mieszanka, która przyciąga uwagę. Różowy prezentuje się dobrze właściwie z większością kolorów. Wyjątkiem są inne odcienie różu i czerwieni. W tym względzie zaleca się raczej ostrożność i unikanie nadmiaru. Różowe gadżety to produkty skierowane do dziewczynek i kobiet. To właśnie im mogą szczególnie przypaść do gustu i stać się ich kolejnym ulubionym dodatkiem w dziewczęcych odcieniach. Sprawdź, jak nasze świetne gadżety wyglądają w różu.

Udostępnij: