Intrygujące produkty ze stali szczotkowanej

Udostępnij:

Stal szczotkowana to wyjątkowy rodzaj stali. Jest wytrzymała, a przy tym wygląda wyjątkowo dekoracyjnie, bo nie ma charakterystycznego dla stali błysku. W tym miejscu zgromadziliśmy wszystkie produkty wykonane z tego typu stali.

Bez rozlewania

Szczelna butelka na wodę z blokadą przypadkowego otwarcia

Nasza butelka na napoje jest w 100% szczelna i zabezpieczona przed przeciekaniem. Po zamknięciu miękki silikon całkowicie uszczelnia ustnik i odpowietrznik. Blokada bezpieczeństwa zapobiega przypadkowemu otwarciu podczas noszenia w torbie lub plecaku.

Obsługa jedną ręką. Swoboda działania

Wieczko pozwala utrzymać ustnik w higienie i czystości. Sprężyny otwierają klapkę po naciśnięciu spustu blokady palcem. Zamknięcie bidonu otworzysz jedną ręką.

Szeroki otwór – szybkie uzupełnianie, łatwe czyszczenie

Szeroki otwór umożliwia szybkie napełnianie bez rozlewania. Butelki są łatwe w utrzymaniu czystości. Dodawanie owoców lub kostek lodu jest dziecinnie proste. Miękki uchwyt w pokrywie i przyczepna powierzchnia butelki z napojami sprawiają, że zakręcanie jest łatwe.

Butelka w podróży

Obsługa jedną ręką

Wieczko ze sprężynami otwierasz jednym palcem.
Klikasz, pijesz, zamykasz, blokujesz.

Bidon zapewnia płynny, nie przerwany przepływ płynu, bez ściskania lub ssania.

Zawsze czysta i świeża

Wieczko utrzymuje ustnik w czystości, świeżości i higienie. Bez zabrudzeń, bez wycierania.

Pijesz wygodnie

Dzięki niecentrycznemu umieszczeniu ustnika (ustnik przy krawędzi) oraz minimalnemu nachyleniu możesz pić bez zadzierania głowy.

Możesz uprawiać sport lub grać patrząc przed siebie. Patrzenie na to co robisz zmniejsza ryzyko wypadku.

Wygodna i wszechstonna

Łatwa do przenoszenia

Dzięki gładkiemu, okrągłemu uchwytowi butelka jest przystosowana do noszenia tylko jednym palcem. Może być również używana do powieszenia na wieszaku lub zaczepienia na karabińczyku. Miękkie w dotyku ściany zewnętrzne zapewniają lepszą odporność na zarysowania.

Ciepłe i zimne napoje

Nadaje się do gorących i zimnych napojów od -10°C do 96°C.

Uwaga na wyjątkowo gorące napoje! Butelka może być gorąca i niewygodna w trzymaniu bez rękawiczek. Może służyć jako doskonały ogrzewacz dłoni w zimie.

Rozszerzenia i dodatki

Wymienne uszczelki i zapasowe pokrywki wydłużają żywotność produktu. Zaparzacze, sitka na owoce i inne dodatki zwiększają funkcjonalność.

Recenzje i wyróżnienia

Podoba nam się ta nieprzeciekająca sportowa butelka na wodę "ION8 Leak Proof Sports Water Bottle", z technologią szybkiego przepływu, dzięki której możesz pić szybko i łatwo.
Moja butelka ION8 dała mi możliwość sprawdzenia, czy picie większej ilości wody poprawiłoby moje zdrowie. Po dwóch miesiącach jestem o 22 funty lżejsza... Nadal tracę na wadze, a zmiana z napojów gazowanych była tak łatwa, że nie ma potrzeby, aby przestać.
Jest to najlepsza 1-litrowa butelka na wodę, jaką można kupić! Ta butelka jest idealna do picia w podróży.
Najlepsza sportowa butelka na wodę... szybki przepływ zapewniający szybkie nawodnienie, higieniczna pokrywa typu flip-top i blokada pokrywy obsługiwana jedną ręką świetnie zapobiega wypadkom. Na pewno jedna z naszych ulubionych.
Jeśli szukasz butelki sportowej, która jest odporna na przeciekanie i stylowa, nie szukaj nic poza ION8.
Poddałam ION8 ciężkim testom (dosłowne rzucałam moją torebką dla Was) i nie udało mi się sprawić, by wyciekła choćby kropla.

Liczne nagrody i wyróżnienia ION8®

  • Odkrycie roku 2020
  • Laur Klienta 2021
  • The Queen's Awards 2021

Sposoby płatności

  • Szybkie przelewy
  • Zwykły przelew
  • Za pobraniem

Metody wysyłki

  • InPost Paczkomaty i Kurier
  • Kurier Pocztex (Poczta Polska)
  • Odbiór w punkcie
  • Kurier DPD

Stal szczotkowana to stal nierdzewna, która została poddana procesowi szczotkowania. Jego efektem są zarysowania, które są widoczne na całej powierzchni stali. Zarysowania te mogą mieć różną wielkość, powierzchnię, głębokość i długość – ale w dotyku są niewyczuwalne. Drobne rysy najczęściej są widoczne w postaci zmatowienia powierzchni. Stal szczotkowana jest wyjątkowo odporna na zarysowania, a gdyby się przydarzyły… to i tak najprawdopodobniej nie będą na niej widoczne.

Mocna jak stal

Stal szczotkowana to wciąż stal, więc ma ona wszystkie jej zalety. Jest bardzo trwała, wytrzymała i odporna. Nie kruszy się i raczej trudno jest ją odkształcić lub zgiąć. Przewodzi ciepło i jest dość łatwa w utrzymaniu czystości. Szczotkowanie stali nie wpływa negatywnie na trudność jej doczyszczenia. Taka stal może też mieć kontakt z cieczami i żywnością, bo szczotkowanie wcale nie wyklucza nierdzewności. Mycie jej pod bieżącą wodą nie uszkodzi stali ani jej nie osłabi. Nie martw się korozją, bo ona po prostu się nie pojawi.

Wyjątkowo efektowna

Gadżety ze stali szczotkowanej mają wiele zalet użytkowych. Skoro materiał ma tyle pozytywnych cech, to produkty wyprodukowane z niego też muszą je mieć. W przypadku stali szczotkowanej nie można też zapominać o jeszcze jednym ważnym aspekcie – wyglądzie. Taka stal wygląda wyjątkowo efektownie. Bardzo często oszukuje ludzki mózg, pokazując mu liczne rysy, ale w dotyku jej powierzchnia jest całkowicie gładka. Ma to też swoje walory praktyczne. Prawdziwych rys nie będzie widać, nawet jeśli się one pojawią. To wszystko sprawia, że stal szczotkowana jest wymarzonym materiałem do produkcji gadżetów, które mają się wyróżniać w tłumie. Sprawdź, jakie produkty ze stali szczotkowanej zgromadziliśmy tu dla Ciebie.

Udostępnij: