Produkty w odcieniach szarości

Udostępnij:

Szarość to kolor neutralny i uniwersalny. Kiedyś była uważana za synonim nijakości i zwyczajności, a od kilku sezonów bije rekordy popularności. Żeby ułatwić Ci odkrycie jej fenomenu, wszystkie szare gadżety zebraliśmy w jednym miejscu.

Liczne nagrody i wyróżnienia

Sposoby płatności

  • Szybkie przelewy
  • Zwykły przelew
  • Za pobraniem

Metody wysyłki

  • InPost Paczkomaty i Kurier
  • Kurier Pocztex (Poczta Polska)
  • Odbiór w punkcie
  • Kurier DPD

Szarość to mieszanina czerni z bielą. Czasami ma ona dodatkowe tony np. zielone lub różowe, które całkowicie zmieniają jej charakter. W związku z tym możemy wymienić wiele odcieni szarego: platynowy, gołębi, siwy, mysi, popielaty, stalowy, srebrny, grafitowy i antracytowy. Każdy z nich wygląda inaczej, ale też wiele je łączy.

Są świetnym tłem

Szarość to doskonale sprawdza się jako kolor na tło. Jest neutralna i uniwersalna. Wszędzie dobrze wygląda. Na jej tle lepiej prezentują się wszystkie kolory. To dość niezwykłe, ale każdy kolor dobrze wygląda w zestawieniu z szarym. Niebieskie dodatki mogą budzić większe zaufanie i uspokajać. Różowe dodatki mogą wpływać na to, że całość prezentuje się bardziej energicznie i żywo. Przykłady można mnożyć właściwie bez końca. Szary to kolor równowagi. Może więc być wykorzystany do tonowania innych kolorów, ale rzadko sam staje się motywem przewodnim.

W modzie

Jeszcze kilka lat temu szary był uznawany za dość nudny i nijaki kolor. To zmieniło się w momencie, w którym projektanci zaczęli odważniej po niego sięgać i wykorzystywać jako kolor bazowy. Wtedy właśnie pojawiła się moda na szarość, która trwa nadal. Szary stał się kolorem pożądanym i często wybieranym. Jest też obowiązkowym kolorem w palecie naszych rewelacyjnych gadżetów. Sprawdź, czy szary to też Twój kolor.

Udostępnij: