Wytrzymałe produkty ze stali

Udostępnij:

W tym miejscu zebraliśmy dla Ciebie produkty wykonane ze stali. To twardy surowiec, który doskonale nadaje się do produkcji wytrzymałych towarów. Sprawdź, jakie niezwykłe towary wybraliśmy dla Twojej wygody.

Bez rozlewania

Szczelna butelka na wodę z blokadą przypadkowego otwarcia

Nasza butelka na napoje jest w 100% szczelna i zabezpieczona przed przeciekaniem. Po zamknięciu miękki silikon całkowicie uszczelnia ustnik i odpowietrznik. Blokada bezpieczeństwa zapobiega przypadkowemu otwarciu podczas noszenia w torbie lub plecaku.

Obsługa jedną ręką. Swoboda działania

Wieczko pozwala utrzymać ustnik w higienie i czystości. Sprężyny otwierają klapkę po naciśnięciu spustu blokady palcem. Zamknięcie bidonu otworzysz jedną ręką.

Szeroki otwór – szybkie uzupełnianie, łatwe czyszczenie

Szeroki otwór umożliwia szybkie napełnianie bez rozlewania. Butelki są łatwe w utrzymaniu czystości. Dodawanie owoców lub kostek lodu jest dziecinnie proste. Miękki uchwyt w pokrywie i przyczepna powierzchnia butelki z napojami sprawiają, że zakręcanie jest łatwe.

Butelka w podróży

Obsługa jedną ręką

Wieczko ze sprężynami otwierasz jednym palcem.
Klikasz, pijesz, zamykasz, blokujesz.

Bidon zapewnia płynny, nie przerwany przepływ płynu, bez ściskania lub ssania.

Zawsze czysta i świeża

Wieczko utrzymuje ustnik w czystości, świeżości i higienie. Bez zabrudzeń, bez wycierania.

Pijesz wygodnie

Dzięki niecentrycznemu umieszczeniu ustnika (ustnik przy krawędzi) oraz minimalnemu nachyleniu możesz pić bez zadzierania głowy.

Możesz uprawiać sport lub grać patrząc przed siebie. Patrzenie na to co robisz zmniejsza ryzyko wypadku.

Wygodna i wszechstonna

Łatwa do przenoszenia

Dzięki gładkiemu, okrągłemu uchwytowi butelka jest przystosowana do noszenia tylko jednym palcem. Może być również używana do powieszenia na wieszaku lub zaczepienia na karabińczyku. Miękkie w dotyku ściany zewnętrzne zapewniają lepszą odporność na zarysowania.

Ciepłe i zimne napoje

Nadaje się do gorących i zimnych napojów od -10°C do 96°C.

Uwaga na wyjątkowo gorące napoje! Butelka może być gorąca i niewygodna w trzymaniu bez rękawiczek. Może służyć jako doskonały ogrzewacz dłoni w zimie.

Rozszerzenia i dodatki

Wymienne uszczelki i zapasowe pokrywki wydłużają żywotność produktu. Zaparzacze, sitka na owoce i inne dodatki zwiększają funkcjonalność.

Recenzje i wyróżnienia

Podoba nam się ta nieprzeciekająca sportowa butelka na wodę "ION8 Leak Proof Sports Water Bottle", z technologią szybkiego przepływu, dzięki której możesz pić szybko i łatwo.
Moja butelka ION8 dała mi możliwość sprawdzenia, czy picie większej ilości wody poprawiłoby moje zdrowie. Po dwóch miesiącach jestem o 22 funty lżejsza... Nadal tracę na wadze, a zmiana z napojów gazowanych była tak łatwa, że nie ma potrzeby, aby przestać.
Jest to najlepsza 1-litrowa butelka na wodę, jaką można kupić! Ta butelka jest idealna do picia w podróży.
Najlepsza sportowa butelka na wodę... szybki przepływ zapewniający szybkie nawodnienie, higieniczna pokrywa typu flip-top i blokada pokrywy obsługiwana jedną ręką świetnie zapobiega wypadkom. Na pewno jedna z naszych ulubionych.
Jeśli szukasz butelki sportowej, która jest odporna na przeciekanie i stylowa, nie szukaj nic poza ION8.
Poddałam ION8 ciężkim testom (dosłowne rzucałam moją torebką dla Was) i nie udało mi się sprawić, by wyciekła choćby kropla.

Liczne nagrody i wyróżnienia ION8®

  • Odkrycie roku 2020
  • Laur Klienta 2021
  • The Queen's Awards 2021

Sposoby płatności

  • Szybkie przelewy
  • Zwykły przelew
  • Za pobraniem

Metody wysyłki

  • InPost Paczkomaty i Kurier
  • Kurier Pocztex (Poczta Polska)
  • Odbiór w punkcie
  • Kurier DPD

Stal należy do najstarszych surowców wykorzystywanych przez człowieka. Ma wiele zalet, ale na czele trzeba wymieniać jej trwałość i wytrzymałość. Gadżet ze stali nie może się rozbić ani pokruszyć. Rzadkością jest nawet wgniecenie w stali. Żeby je zrobić, potrzeba całkiem sporo siły. Te cechy sprawiają właśnie, że stal jest chętnie wybierana do produkcji gadżetów do zadań specjalnych.

Wiele zalet

Nie możemy zapominać, że trwałość stali jest tylko jedną z jej zalet. Stal dobrze przewodzi ciepło i dość szybko się rozgrzewa. Dlatego też może być wykorzystywana przy produkcji np. termosów czy garnków. Stal jest łatwa w utrzymaniu czystości, choć w przypadku zwyczajnej stali należy pamiętać o wytarciu jej do sucha po każdym kontakcie z cieczami. Nie jest to szczególnie uciążliwe, bo przy produkcji gadżetów najczęściej używa się stali nierdzewnej, która jak sama nazwa wskazuje – jest odporna na korozję.

Po pierwsze – jakość

Zależy Ci na jakości Twoich gadżetów? Chcesz korzystać z nich przez lata i wyciskać z nich wszystko, co najlepsze? To znak, że powinieneś wybierać produkty stalowe. To właśnie one sprawdzają się świetnie w każdej sytuacji – w domu i poza nim. Stal trudno celowo zniszczyć, by uszkodzić ją przypadkowo trzeba mieć wyjątkowego pecha. Właśnie dlatego stal jest wykorzystywana do produkcji gadżetów do zadań specjalnych. Znajdziesz je także w naszej ofercie. Sprawdź, co dla Ciebie wybraliśmy i znajdź rewelacyjne rozwiązania, które najbardziej pasują do Ciebie i Twojego stylu życia.

Udostępnij: