Produkty w odcieniach zieleni

Udostępnij:

Zielony to kolor, który uspokaja, wycisza i budzi nadzieję. Jest popularny, bo występuje powszechnie w przyrodzie i otacza nas z wielu stron równocześnie. Zobacz, jakie zielone gadżety wyselekcjonowaliśmy specjalnie dla Ciebie i przekonaj się, który odcień pasuje do Ciebie.

Liczne nagrody i wyróżnienia

Sposoby płatności

  • Szybkie przelewy
  • Zwykły przelew
  • Za pobraniem

Metody wysyłki

  • InPost Paczkomaty i Kurier
  • Kurier Pocztex (Poczta Polska)
  • Odbiór w punkcie
  • Kurier DPD

Zielony to powstaje przez połączenie żółtego i niebieskiego. W zależności od proporcji poszczególnych składników powstają różne warianty tego koloru. Najbardziej znane odcienie to: malachit, pistacja, mięta, khaki, szmaragdowy, trawiasty, oliwkowy i butelkowy. Już ilość znanych odcieni świadczy o tym, że zieleń ma szczególne znaczenie dla ludzi.

Kojarzy się z naturą

Zieleń odpręża i wycisza. Właśnie dlatego szkolne tablice są zielone. Kolor ten jest powszechny w naturze i z tego powodu tak pozytywnie oddziałuje na ludzi. Wprowadza element harmonii. Budzi nadzieję. To zdrowie i witalność. Co ciekawe, zielony może też być kojarzony z dobrobytem i bogactwem. W końcu pieniądze też czasami nazywa się zielonymi, bo taki w takim kolorze drukowane są dolary.

Wiele połączeń

Zielony sprawdza się w wielu połączeniach. Z fioletem daje efekt energiczności. To połączenie, które może dać kopa do działania. W połączeniu z czerwienią zieleń może kojarzyć się z Bożym Narodzeniem i dekoracjami świątecznymi. W zestawieniach z żółtym lub niebieskim powstaje harmonijne połączenie, które jest wykorzystywane również na flagach np. Brazylii i Ukrainy. Zielony to kolor, który swoją popularność zawdzięcza wielu zaletom. Możesz przekonać się o nich sam, wybierając gadżet właśnie w odcieniach tego koloru. Żebyś nie musiał ich szukać, zebraliśmy je dla Ciebie w jednym miejscu.

Udostępnij: