Poręczne i praktyczne produkty o pojemności 480 ml

Udostępnij:

Dla Twojej wygody zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie rewelacyjne produkty o pojemności 480 ml. To popularna wielkość, która jest dobrze dostosowana do przeciętnych potrzeb użytkowników i w wielu wypadkach sprawdza się najlepiej. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Bez rozlewania

Szczelna butelka na wodę z blokadą przypadkowego otwarcia

Nasza butelka na napoje jest w 100% szczelna i zabezpieczona przed przeciekaniem. Po zamknięciu miękki silikon całkowicie uszczelnia ustnik i odpowietrznik. Blokada bezpieczeństwa zapobiega przypadkowemu otwarciu podczas noszenia w torbie lub plecaku.

Obsługa jedną ręką. Swoboda działania

Wieczko pozwala utrzymać ustnik w higienie i czystości. Sprężyny otwierają klapkę po naciśnięciu spustu blokady palcem. Zamknięcie bidonu otworzysz jedną ręką.

Szeroki otwór – szybkie uzupełnianie, łatwe czyszczenie

Szeroki otwór umożliwia szybkie napełnianie bez rozlewania. Butelki są łatwe w utrzymaniu czystości. Dodawanie owoców lub kostek lodu jest dziecinnie proste. Miękki uchwyt w pokrywie i przyczepna powierzchnia butelki z napojami sprawiają, że zakręcanie jest łatwe.

Butelka w podróży

Obsługa jedną ręką

Wieczko ze sprężynami otwierasz jednym palcem.
Klikasz, pijesz, zamykasz, blokujesz.

Bidon zapewnia płynny, nie przerwany przepływ płynu, bez ściskania lub ssania.

Zawsze czysta i świeża

Wieczko utrzymuje ustnik w czystości, świeżości i higienie. Bez zabrudzeń, bez wycierania.

Pijesz wygodnie

Dzięki niecentrycznemu umieszczeniu ustnika (ustnik przy krawędzi) oraz minimalnemu nachyleniu możesz pić bez zadzierania głowy.

Możesz uprawiać sport lub grać patrząc przed siebie. Patrzenie na to co robisz zmniejsza ryzyko wypadku.

Wygodna i wszechstonna

Łatwa do przenoszenia

Dzięki gładkiemu, okrągłemu uchwytowi butelka jest przystosowana do noszenia tylko jednym palcem. Może być również używana do powieszenia na wieszaku lub zaczepienia na karabińczyku. Miękkie w dotyku ściany zewnętrzne zapewniają lepszą odporność na zarysowania.

Ciepłe i zimne napoje

Nadaje się do gorących i zimnych napojów od -10°C do 96°C.

Uwaga na wyjątkowo gorące napoje! Butelka może być gorąca i niewygodna w trzymaniu bez rękawiczek. Może służyć jako doskonały ogrzewacz dłoni w zimie.

Rozszerzenia i dodatki

Wymienne uszczelki i zapasowe pokrywki wydłużają żywotność produktu. Zaparzacze, sitka na owoce i inne dodatki zwiększają funkcjonalność.

Recenzje i wyróżnienia

Podoba nam się ta nieprzeciekająca sportowa butelka na wodę "ION8 Leak Proof Sports Water Bottle", z technologią szybkiego przepływu, dzięki której możesz pić szybko i łatwo.
Moja butelka ION8 dała mi możliwość sprawdzenia, czy picie większej ilości wody poprawiłoby moje zdrowie. Po dwóch miesiącach jestem o 22 funty lżejsza... Nadal tracę na wadze, a zmiana z napojów gazowanych była tak łatwa, że nie ma potrzeby, aby przestać.
Jest to najlepsza 1-litrowa butelka na wodę, jaką można kupić! Ta butelka jest idealna do picia w podróży.
Najlepsza sportowa butelka na wodę... szybki przepływ zapewniający szybkie nawodnienie, higieniczna pokrywa typu flip-top i blokada pokrywy obsługiwana jedną ręką świetnie zapobiega wypadkom. Na pewno jedna z naszych ulubionych.
Jeśli szukasz butelki sportowej, która jest odporna na przeciekanie i stylowa, nie szukaj nic poza ION8.
Poddałam ION8 ciężkim testom (dosłowne rzucałam moją torebką dla Was) i nie udało mi się sprawić, by wyciekła choćby kropla.

Liczne nagrody i wyróżnienia ION8®

  • Odkrycie roku 2020
  • Laur Klienta 2021
  • The Queen's Awards 2021

Sposoby płatności

  • Szybkie przelewy
  • Zwykły przelew
  • Za pobraniem

Metody wysyłki

  • InPost Paczkomaty i Kurier
  • Kurier Pocztex (Poczta Polska)
  • Odbiór w punkcie
  • Kurier DPD

480 ml to duży kubek do kawy albo szklanka do piwa. Produkty tej wielkości można więc po prostu nazwać średnimi. Wprawdzie nie można schować ich do kieszeni, ale są poręczne i bez trudu można zapakować je do torby albo plecaka. Można je też zabrać w podróż, bo zmieszczą się w samochodowym schowku. Co jeszcze je łączy?

Optymalne rozwiązanie

Produkty w pojemności 480 ml cieszą się dużym zainteresowaniem dlatego, że mają optymalne wymiary. Łatwo jest je transportować i używać poza domem. Można je nosić, wozić i chować do torebki. Można zapakować je do walizki i wziąć w podróż na drugi koniec świata. Oznacza to, że nie musisz korzystać z ich używania, tylko dlatego, że jesteś poza domem. To właśnie jest wygoda, której warto szukać.

Jakość jest ważna

Stawiamy na wysoką jakość wyselekcjonowanych przez nas produktów. Niezależnie od swojej wielkości mają one być użyteczne, estetyczne i zostawiać daleko w tyle produkty konkurencji. Dokładnie takie też są produkty o pojemności 480 ml. Wierzymy, że jakość jest ważna. To właśnie ona pozwala Ci długo cieszyć się z tego, co wybierzesz. Robimy, co w naszej mocy, by dostarczyć Ci produkty, z których będziesz zadowolony.

Daj się zauważyć!

Wiesz, gdzie najwięcej osób robi zakupy? W supermarketach! Kupują tam wszystko, nie zwracając uwagi na to, że wybierane przez nich produkty to masówka bez indywidualnego charakteru. To produkty, które można kupić wszędzie. Oznacza to też, że mogą je kupić wszyscy. Ale Ty przecież nie jesteś taki jak wszyscy. Chcesz się wyróżnić i nie boisz się tego podkreślić. Lubisz gadżety, które ułatwiają życie… i właśnie je dla Ciebie mamy. Sprawdź, co przygotowaliśmy.

Udostępnij: