Produkty w odcieniach czerni

Udostępnij:

Są ludzie, którzy wybierają wyłącznie czarne produkty. Są też tacy, którzy nie uważają czerni za kolor. Niezależnie jednak od zdania na ten temat, wszystkie rewelacyjne i praktyczne gadżety w czerni znajdziesz w tym miejscu.

Liczne nagrody i wyróżnienia

Sposoby płatności

  • Szybkie przelewy
  • Zwykły przelew
  • Za pobraniem

Metody wysyłki

  • InPost Paczkomaty i Kurier
  • Kurier Pocztex (Poczta Polska)
  • Odbiór w punkcie
  • Kurier DPD

Czarny to najciemniejszy ze wszystkich kolorów. Nie ma już żadnego ciemniejszego odcienia. Jest on kontrastem w stosunku do bieli. Jeśli chodzi o dobór garderoby i dodatków czerń jest niezwykle popularna. W przypadku przedmiotów codziennego użytku częściej sięga się jednak po żywsze i weselsze kolory.

Sztuczki optyczne

Czerń nie odbija promieniowania słonecznego, ale je pochłania. Oznacza to, że czarny przedmiot pozostawiony na słońcu może się dość szybko nagrzać. Czarny kolor jest też związany z kilkoma sztuczkami optycznymi. Pierwszą z nich jest wyszczuplanie. To prawda. Czarne ubrania optycznie wyszczuplają, a czarne gadżety wydają się mniejsze. Jeśli to jeszcze za mało, to warto wiedzieć, że czerń sprawia, że przedmiot wydaje się cięższy, niż jest w rzeczywistości. Ten kolor jest też odbierany przez ludzki mózg jak tło. Nie przyciąga zbyt wielkiej uwagi i może być wykorzystywany przy produkcji gadżetów, których właściciel stawia na dyskrecję.

Kolor władzy i elegancji

Warto też podkreślić, że czerń to kolor elegancji. Kojarzony jest z luksusem i władzą. Wynika to również z jego symboliki. W jakim kolorze są najbardziej szykowne i eleganckie smokingi? Oczywiście są czarne! Łatwo się więc domyślić, że gadżety w tym kolorze także wyglądają bardziej dostojnie i oficjalnie. Chcesz je obejrzeć? Sprawdź, czy czarny to Twój kolor.

Udostępnij: